Bisnode Latvija

Bisnode grupa 
Bisnode 1989. gadā dibinājis Lars Save ( īpašnieki: 70% Ratose un 30% Bonnier ģimene). 2006. gadā visa korporatīvā grupa  nomainīja nosaukumu uz Bisnode, 2012. gadā sākās lielas pārmaiņas ar mērķi apvienot visus saistītos uzņēmumus Eiropā zem Bisnode preču zīmes.

Mēs rīkojamies lokāli un visā pasaulē

  Šobrīd Bisnode ir pārstāvēts 19 valstīs un ir viens no vadošajiem uzņēmējdarbības informācijas sniedzējiem Eiropā. Mūsu organizācijā ir nodarbināti 2400 darbinieku, tie ir cilvēki, kas bagātina mūs ar savām zināšanām, kultūru, interesēm, prasmēm. Fakts, ka esam pieejami vietējam patērētājam, ir liela vērtība mūsu klientiem. Tas nozīmē, ka mēs varam ātri reaģēt un būt elastīgi, risinot problēmas. Tajā pašā laikā, ja nepieciešams, varam izmantot lielāka uzņēmuma "muskuļus" un resursus.
  Izmantojot mūsu stratēģisko partnerību ar Dun & Bradstreet, mēs nodrošinām piekļuvi starptautiskajai informācijai, sākot no risku izvērtēšanas, piegādātājiem, pārvaldības un atbilstības mērķtiecīgai tirgdarbībai, līdz CRM, pārdošanas un datu integrācijai. 
  Dun & Bradstreet globālais tīkls ietver datus par vairāk nekā 300 miljoniem uzņēmumu 240 valstīs.

  D & B apkopo datus no 30 000 oficiālajiem datu avotiem un katru dienu veido 5 miljonus datu atjauninājumu. Tas padara viņu par vadošo kvalitatīvu datu sniedzēju visā pasaulē.

Risinājumi jūsu biznesam!

Mēs palīdzam pieņemt gudrus lēmumus

Vienmēr mainīgajā pasaulē arvien pieaug digitālās informācijas daudzums, daži to uzskata par šķērsli, daži - kā iespēju. Mēs redzam neierobežotu iespēju piedāvāt savu palīdzību. 
Bisnode nodarbina 2400 profesionāļus, lai pabeigtu, interpretētu un izprastu informāciju, kas ir mūsu klientu biznesa pamatā. Bisnode palīdz vienkāršot ikdienas dzīvi, sniedzot vajadzīgos dokumentus un informāciju saviem klientiem, lai palīdzētu pieņemt lēmumus.

Izmantojot Bisnode sniegto augstās kvalitātes informāciju, jūs varat izdarīt pareizo izvēli, lai palielinātu uzņēmuma vai organizācijas ieņēmumus, vai potenciālu attīstīties. Bisnode piedāvā vairākus risinājumus tiem, kuriem nepieciešama palīdzība lēmumu pieņemšanā:

Kā paplašināt savu biznesu?

Kā samazināt riskus?

Kā palielināt pārdošanas apjomu un precizitāti mārketingā?

Izmantojot Bisnode risinājumus, jums ir nepārtraukta piekļuve precīzai informācijai

Risinājumi

Bisnode nodrošina, ka visi dati, gan mūsu, gan jūsu, ir kvalitatīvi. Analizējot klientu bāzi un salīdzinot savāktos un verificētos datus no dažādiem avotiem, varat būt pārliecināti, ka jums ir pietiekama un precīza informācija par to, ko jūs darāt, kā arī par riskiem un iespējām.

Datu kvalitātes analīze >

Bisnode nodrošina, ka dati ir pareizi un lietderīgi.

Izpēte >

Identificēt un saprast jūsu mērķa grupu ar datu orientētu analīzi.

Personas dati >

Nodrošina lēmumu pieņemšanu ar jaunākajiem datiem no oficiāliem avotiem.

Organizējiet savu datubāzi >

Uzlabojiet savu biznesu, vienmēr pastāvīgi atjauninot klientu bāzes informāciju.

Vienmēr atjaunoti dati >

Piekļuve jaunai
informācijai.

Uzņēmuma dati >

Veikt vislabākos lēmumus, precīzi zinot, ar ko jūs darāt biznesu.

Ziņas medijiem

Bisnode enters Latvia with acquisition of SIA Datu Serviss   03 May 2018

Press release https://www.bisnodegroup.com/about-bisnode/about-us/news/bisnode-enters-latvia/ 
In order to strenghten its market position as the leading provider of European data, Bisnode expands its footprint in the Baltic region by acquiring SIA Datu Serviss Dun and Bradstrets Latvian franchise partner.