The Dun & Bradstreet Worldwide Network

Amerikas korporācija – Dun & Bradstreet ir pasaulē lielākā un senākā (dibināta 1841. gadā) informācijas daudzprofilu kompānija, kas piedāvā saviem klientiem informāciju visās lietišķo lēmumu pieņemšanas stadijās.

D & B apkopo datus no 30 000 oficiālajiem datu avotiem un katru dienu veido 5 miljonus datu atjauninājumu. Tas padara viņu par vadošo kvalitatīvu datu sniedzēju visā pasaulē.

D & B datu bāze aptver informāciju par vairāk nekā 300 miljoniem uzņēmumu 240 pasaules valstīs. Miljoni klientu visā pasaulē izmanto Dun & Bradstreet pakalpojumus, kas ir labs palīgs pieņemot visdažādākos lēmumus biznesā.

Kopš 1994.gada Dun & Bradstreet centrs darbojas arī Latvijā.

Katrai kompānijai D&B datu bāzē ir vienots unikāls identifikators – D-U-N-S®numurs (D-U-N-S®number).

Lai sagatavotu biznesa uzziņas par kompānijām D&B izmanto VID, CSP, uzņēmumu reģistra , parādu piedziņas uzņēmumu u.c. informāciju. Lai gan, daudzās valstīs, sevišķi reģionos, kurus apkalpo D&B Attīstības Tirgu Centrs (Emerging Markets Center), ir pieņemti likumi, kas ierobežo informācijas ieguvi par kompānijas darbību. Tādā gadījumā svarīgi kļūst papildus informācijas avoti, tai skaitā prese.

Viens no galvenajiem informācijas avotiem ir pati kompānija. Publicētie materiāli un bukleti papildināti ar intervijām ar tās vadītāju, kurš apzinās, ka viņa interesēs ir D&B sniegt precīzas un patiesas ziņas par kompānijas stāvokli biznesā.

D&B lūdz no jums informāciju un cer palīdzēt Jūsu biznesa partneriem uzturēt ar Jums lietišķas attiecības.

Company Facts

The D&B Corporation
103 John F Kennedy Parkway
Short Hills, New Jersey 07078
Phone: (1) 973.921.5500

D&B management

Welcome to D&B website