Visaugstākajam ААА® kredītreitingam atbilst tikai 2% Latvijas uzņēmumu!

DNB


MĀRKETINGA KOMPLEKTS AAA ® KREDĪTREITINGAM
 

Parādiet sertifikātu saviem klientiem, biznesa partneriem un darbiniekiem - latviešu, krievu un angļu valodās.

SERTIFIKĀTS AAA®
2019
AR JŪSU UZŅĒMUMA NOSAUKUMU
IZVIETOŠANAI BIROJĀ VAI MĀJAS LAPĀ.

LIVE-LOGO AAA®
MĀJAS LAPĀ,
E-PASTOS
Tiešsaistes logotips parāda kredītreitingu uz tekošo dienu

Pasūtījuma forma


KĀPĒC JŪSU UZŅĒMUMAM JĀIZVĒLAS AAA ®?

Ja Jūs izmantojat AAA sertifikātus savā birojā kā arī LIVE-LOGO savā mājas lapā un e-pastā , tad Jūs parādat savu uzņēmumu kā uzticamu partneri klientiem un darbiniekiem.

REITINGS APLIECINA UZŅĒMUMA UZTICAMĪBU
Visaugstākais vērtējums ir tikai 2 % no Latvijas uzņēmumiem. AAA - tie ir ekonomiskie un finanšu rādītāji, kuri Jūsu uzņēmumam ir ievērojami labāki par vidējiem rādītājiem valstī. Bez tam AAA liecina par labu kredītvēsturi - perfektu maksājumu disciplīnu.

REITINGS TIEK PĀRBAUDĪTS KATRU DIENU
Tā kā Bisnode atjauno visu kredītreitingus katru dienu - mēs esam pirmie un vienīgie Latvijā , kas piedāvā LIVE-LOGO , kurā tiek rādīts vērtējums uz pašreizējo dienu. Tiklīdz to izvietosiet savā mājas lapā (instalējiet LIVE-LOGO), apmeklētājs būs pārliecināts par Jūsu uzņēmuma šī brīža atbilstību vērtējumam! Skatiet, kā LIVE-LOGO izskatās šeit.

STARPTAUTISKI ZINĀMS VĒRTĒJUMS AAA UN KREDĪTBIROJS BISNODE
Pašlaik tā ir labi zināma starptautiskā līmenī un tiek izmantota 14 Bisnode pārstāvētās valstīs. Igaunijā sertifikātu iegādājušies vairāk kā 1500 klienti, Somijā >5000. Reitings AAA vai AA nodrošinās Latvijas uzņēmumiem konkurences priekšrocības sadarbības partneru meklēšanā vai piedaloties konkursos Ziemeļeiropas un Centrāleiropas valstīs.

APRĒĶINS BALSTĀS UZ VAIRĀK KĀ 10 DAŽĀDU AVOTU DATU BĀZĒM
Uzņēmumu reģistrs, Valsts Ieņēmumu Dienests, Centrālā statistikas pārvalde, 5 parādu piedziņas uzņēmumu dati (Coface, Conventus, Intrum, Julianus, Paus Konsults) u.c.

KONKURĒTSPĒJĪGA SERTIFICĒŠANAS PAKALPOJUMA CENA:
Cena izvērtēta atbilstoši Latvijas, Igaunijas un Lietuvas mārketinga un sertificēšanas pakalpojumu tirgus cenām, konkurencei un Latvijas uzņēmumu maksātspējai.