Jaunumi

D-U-N-S® Registered™ - jauns D&B produkts Latvijā.

31.03.2021 / Juris Rožkalns, SIA Datu Serviss, komercdirektors

D-U-N-S® Registered™ - jauns D&B produkts Latvijā.
Šis produkts ir sava veida "vizītkarte" jebkuram uzņēmumam, kas cenšas uzlabot uzticamību ar potenciālajiem partneriem un sākt darbu starptautiskajā tirgū.
"Uzticības zīmogs" nodrošina jūsu partneriem, ka informācija par jums ir pareiza. Tas ir apstiprinājums, ka uzņēmuma reputācija ir caurskatāma un skaidra.

D-U-N-S® Registered™ priekšrocības

Mēs balstījāmies uz saviem spēkiem, lai atbalstītu uzticīšanos globālās tirdzniecības darbībām:

•      Šis produkts ir sava veida "vizītkarte" jebkuram uzņēmumam, kas cenšas uzlabot uzticamību ar potenciālajiem partneriem un sākt darbu starptautiskajā tirgū.

•      "Uzticības zīmogs" nodrošina jūsu partneriem, ka informācija par jums ir pareiza. Tas ir apstiprinājums, ka uzņēmuma reputācija ir caurskatāma un skaidra. Tāpēc šis pakalpojums ir vērsts uz jūsu partneru reputācijas un kredītrisku samazināšanu. Tas ir svarīgi tirdzniecības attiecību gadījumā, jo īpaši, ja sadarbības nosacījumi tiek pieņemti un pārskatīti, pamatojoties uz šādiem datiem.

•      Elektroniskais sertifikāts, kuru var saņemt (noklikšķinot uz klienta mājaslapā ievietotās saites) informāciju par uzņēmumu pasaulē pazīstamā Dun & Bradstreet biznesa datu formātā. Šis " Uzticības zīmogs " ir pakļauts brīvprātīgai uzņēmuma pamatinformācijas izpaušanai uz līguma pamata ar Dun & Bradstreet. Lasīt tālāk...